BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

16 Mart 2024 09:42 Güven Haber-Sen 695

BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, 1 Mayıs gündemli Başkanlar Kurulu toplantısını genel merkezimizde gerçekleştirdi.

Başkanlar Kurulu toplantısı; Genel Sekreterimiz Özgür Aras, Genel Mali Sekreterimiz Hasan Kütük, Genel Örgütlenme Sekreterimiz Şükrü Balun, Eğitim-İş Genel Başkanımız Kadem Özbay, Güven Haber-Sen Genel Başkanımız Uğur Solak, Tapu Çevre Yol-İş Genel Başkanımız Güven Nazmi Demiralp, Genel Sağlık-İş Genel Hukuk ve TİS Sekreterimiz Yalçın Çiftçi, Ulaşım-İş Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterimiz Veli Karaman, Ulaşım-İş Genel Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri Adem Şahin katılımı ile gerçekleşti.

Toplantıda bağlı sendikalarımızın başkanları; 1 Mayıs’a, konfederasyonumuzun 16.kuruluş yıl dönümüne ve 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin düşünlerini paylaştılar.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde; emek ve sınıf hareketi için emekçilerin alanlarda omuz omuza birlikte olmasına ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Güven İletişim ve Haberleşme Çalışanları Memur Sendikası

Türkiye genelinde hizmet veren Güven İletişim ve Haberleşme Çalışanları memur Sendikası'na ait kurumsal bilgilerin, faaliyetlerin, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Güven Haber-Sen

Anadolu yakası PTT Başmüdürlüğü yanı Rıhtım / İSKELE İŞ HANI kat:2 d:11
34000 kadıköy / İstanbul

Güven Haber Sen © Tüm Hakları Saklıdır.