BURSA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜNDE EMEKÇİ DOSTLARIMIZLA BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİK
![BURSA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜNDE EMEKÇİ DOSTLARIMIZLA BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİK](/dosya/haber/730x411/bursa-ptt-basmudurlugunde-emekci-dostlarimizla-basin-aciklamasi-duzenledik-izcZjt.jpg)
Güven Haber Sen' olarak PTT çalışanlarının kötü çalışma koşulları ve eşitsizliklere karşı basın açıklaması gerçekleştirdik.
Büro-İş, Genel Sağlık-İş, Güven Haber Sen ve Eğitim-İş olmak üzere Birleşik Kamu-İş bileşenleri olarak PTT çalışanlarının sorunlarını iletmek üzere Bursa PTT Başmüdürü Çiğdem Çakır'ı da ziyaret ettik.
Bursa İlimizde bizlere destek veren Birleşik Kamu-iş konfederasyonumuzun bileşenlerine teşekkür ediyoruz. Her zaman dayanışma içinde omuz omuza olacağız.
Yaşasın Örgütlü Mücadelemiz!
Yaşasın Birleşik Kamu-İş!
Yaşasın Güven Haber-Sen!