Muhammet ALİ KÖSE

Muhammet ALİ KÖSE

Genel BAŞKAN

Hatay'ın Payas ilçesinde doğdu. İlkokulu Payasta , ortaokul ve  lise tahsilini  Dörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde tamamladı. 2006 yılı ÖSS sınavı ile Anadolu Üniversitesi / İşletme Fakültesine kaydını yaptırdı ve 2010 yılında mezun oldu.

2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına girerek 2013 yılında İstanbul Ptt Başmüdürlüğüne İdari Hizmet Sözleşmesi Statüsüyle Gişe Memuru olarak atandı.

 

2015 yılında İdari Hizmet Sözleşmeliler Derneğinin (İHS-DER) kurucu Genel Başkanlığını yapmış ve görev süresince İHS'li çalışanları tek çatı altında bir araya getirmeyi kendisine misyon edinmiştir. Yaptığı çalışmalar ile İHS Statüsü sorunlarının bir kısmının çözüme kavuşmasını sağlamış ve PTT Personel  Meslek adayları için  ücretsiz kitap, bilgi, belge ve gönüllü danışmanlık  hizmetlerinin yürütülmesine  öncülülük etmiştir. İdari Hizmet Sözleşmeli Çalışanlar Derneğinde  (İHS-DER)  yönetim kurulu üyesi olarak halen aktif çalışmalar yürütmektedir.

2018 yılında kurulan Güven İletişim ve Haberleşme Çalışanları Memur sendikasında  kurucu Genel başkanlık yapmış ve 1. olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek Güven Haber-Sen sendikasına Genel Başkan olarak seçilmiştir.

2022 yılında gerçekleştirilen  2. Olağan Genel kurulunda yendien Güven Haber-Sen Genel başkanlığı görevine seçilmiştir.

Genel Kurulda sendikamızın  Birleşik Kamu-İş Konfederasyonuna katılmasına öncülük ederek sendikal emek mücadelemizde Basın yayın ve İletişim İş Kolunda daha geniş bir emek  hareketine dönüşmemizin zemini oluşturmuştur. 

 

''Emek , Eylem ve Direniş'' i  kamusal alanda mücadelesinin sendikal merkezine  oturtmuştur.

 

Yaşasın Güven Haber-Sen

Yaşasın Birleşik Kamu-İş

 

Güven İletişim ve Haberleşme Çalışanları Memur Sendikası

Türkiye genelinde hizmet veren Güven İletişim ve Haberleşme Çalışanları memur Sendikası'na ait kurumsal bilgilerin, faaliyetlerin, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Güven Haber-Sen

Anadolu yakası PTT Başmüdürlüğü yanı Rıhtım / İSKELE İŞ HANI kat:2 d:11
34000 kadıköy / İstanbul

Güven Haber Sen © Tüm Hakları Saklıdır.